REFERANSLAR
HABERLER
ÜRÜN ARAMAKATALOG

PDF Katalog talebi

BCE'YE HOŞGELDİNİZ


İster yedek parça tedarikçisi ister servis atölyesi olun, sizin için ürünlerimiz mevcut.. BCE kaliteli yedek parçaları uygun fiyata sunmasıyla tanınmaktadır. Şirketin kuruluşundan bu yana, iş makineleri yedek parçalarında uzmanlaştık ve bu sektörde eksper bilgisine sahibiz.

Başlıca ürünlerimiz damper ve makas takozları, şasi takozları, muhtelif burçlar gibi kauçuk ve metalden üretilen yastık, yatak ve süspansiyon sağlayıcı ve titreşim giderici parçalardır. Ayrıca fren diskleri, silindirleri ve balataları gibi sadece metal olan parçaları da üretmekteyiz.. Bütün parçalar Volvo, Caterpillar, Terex, Komatsu, Bell , Bomag, Dynapac, Hamm, Vibromax vb. gibi dünyanın en popüler iş ve madencilik makinesi üretici markalarına uyacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

BCE, Türkiye'nin kuzeybatısında, ülkenin başlıca otomotiv ve yedek parça endüstrisinin merkezi olan Bursa'da bulunmaktadır. BCE' de iş sürecinin her bir bölümüne tutku ile yaklaşıyoruz; tasarım, üretim, müşteri hizmetleri ve teslimat. Müşteri tabanımız her yıl büyümektedir. Neden mi? İşte müşterilerimizin bizi sürekli tercih etmelerini ve ürünlerimizi önermeye devam etmelerini sağlayan üç temel neden.

YEDEK PARÇADAN FAZLASI


Mühendislerimiz, en az orijinali kadar iyi ürünler üretmeyi amaçlamaktadır. En iyileri olmalarını sağlamak için sıkı kalite kontrol sürecine sahibiz.

BİRİNCİ SINIF MÜŞTERİ HİZMETLERİ


Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız olmadan BCE olmazdı. Bunu asla unutmayacağız ve yedek parça satın alma işleminin mümkün olduğunca zahmetsiz yapılmasını sağlayacağız.

UYGUN FİYATLAR


BCE' yi kurduk, çünkü makul bir fiyata kaliteli yedek parça tedarikinde bir boşluk olduğunu fark ettik. Paranızın karşılığını en iyi şekilde vermek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve yapıyoruz !

YENİ ÜRÜNLER